درباره ما

تاریخچه فعالیت شرکت

شركت توليدي مرواريدهامون (سهامي خاص) در سال 1381 در شهر صنعتی زاهدان  تأسيس گردید. در سال 1386 با پیوستن به مجموعه بزرگ پاکسان، فصلی نو در فعالیت این شرکت پدید آمد. بهره برداری از مواد اولیه مناسب و عرضه محصولات با کیفیت بالا استراتژی این شرکت می¬باشد و بر همین اصل در نیل به آرمان ارتقاء سطح بهداشت جامعه گام برداشته و خوشبختانه توانسته است حضوری موفق و شاخص در صنعت شوینده بویژه در حوزه صادرات داشته باشد.
فعالیت شرکت، تولید و فروش انواع محصولات بهداشتی و پاک کننده ، بویژه پودر لباسشویی است . موقعیت جغرافیایی ، امتیاز ویژه ای را در حوزه صادرات به افغانستان، پاکستان ، آسیای میانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس برای این شرکت ایجاد نموده است. انتخاب شرکت مروارید هامون به عنوان صادر کننده برتر و نمونه در سال های متمادی، برگی زرین از سوابق این شرکت می باشد.

سبد محصول شرکت مروارید هامون :
پودر لباسشویی دستی
مایع ظرفشویی
مایع سفید کننده
پودر کفشوی
برند های شرکت مروارید هامون :
گلزار،توکا، مریلا، گلبهار،گلفام، ارزش ، سداپ، راحیل
این شرکت مفتخر است برندهای کیمیا و سردا را نیز تحت لیسانس شرکت پاکسان تولید و به بازار عرضه نماید.

کیفیت مناسب محصولات و جلب اعتماد مشتریان، رمز موفقیت برندهای ماست. و بر همین اساس برندهای مروارید هامون از جایگاه ویژه ای در حوزه صادرات برخوردارند.

شرکت مروارید هامون با تجهیز و بروزآوری ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی و آزمایشگاههای کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات، مصمم است در بازار مصرف داخلی نیز با عرضه پودر لباسشویی و مایعات پاک کننده مطابق با استانداردهای ملی ایران حضوری شایسته و رقابتی داشته باشد.

سرمایه واقعی شرکت مروارید هامون نیروی انسانی مجرب و متخصص، پشتیبانی علمی، فنی و لجستیک شرکت معظم پاکسان، اعتماد و وفاداری مشتریان می باشد.